ZorluPanel Ne Zaman Sanal Hayata Başladı ?

Teknolojinin geliştiği günümüzde kendimize güvenerek bilgimizi kullanarak ve geliştirerek, Sesli sohbet panel hizmetleri ve web tasarım alanında hizmet vermekteyiz. ZorluPanel öncesinde özel sesli sohbet site yönetiminde olup yıllarca kişilere verilen emeği tamamlayarak Zorlupanel ile sesli sohbet site sahiplerine emek vermeye başladık.ZorluPanel markası altında çıkarılan galaxy ve sonix panel serileri site sahipleri tarafından en çok tercih edilen paneller olmuştu. Yolumuza elbette devam edeceğiz.Charming panel ve Sonix panel serilerimizle çok yakında karşınızda olacağız. 10 yıllık tecrübemizle sadece sesli Sohbet panel hizmetleriyle sınırlı kalmayacağız. Kurumsal alanda da hizmetlerimizle karşınızda olacağız.

Zorlupanel Müşterilerine Ne Vaat Ediyor?

ZorluPanel yapamayacağı hiç bir şeyi vaat etmez. Yapılacak kurumsal yada kurduracağınız sesli sohbet sitelerinizin size bütcenizi sarsmayacak imkanlar sunar, beklentilerinizin karşılanması için gereken hassasiyeti gösterir ve çözüme kavuşturur.

ZorluPanel Web Sunucu hizmeti; yedekleme, kesintisiz ve güvenlik gibi çözümlerle donatılmıştır. Sunucularımız freewal destekli olup resel hizmetlerinede açıktır.