Bilgilendirme

Bilgilendirme

Merhabalar bu makalemiz bilgilendirme gereği duyduğumuz gerekçesiyle hazırladık. Zorlupanel yıllardır hizmet verdiği sesli site kurulumlarında her zaman kaliteyi ön planda tutmuştur.

Zorlupanel hizmet verdiği süreçte kurulumunu yaptığı site sahiplerine asla haketmediği bir ücreti talep etmemiştir.Malesef bu platformda çalışmak oldukça güç duruma düşmüştür. 3 kuruş vererek DDOS saldırılarıyla sunucuyu kitleyen amaçları üzüm yemek değilde bağcıyı dövmek derdinde olan şahısları buradan kınıyoruz. Çalışma sürecinde iyi olup ayrıldıktan sonra adeta düşmanlık yapan haksızken kendilerini haklı konumda görenler sadece zarar vermek derdindeler ama yinede saygımızı koruyoruz. Bu tatsız durum sadece bizim değil bu platformda olan bu işle uğraşan herkesin sorunudur.Her gün sunucularımız saatlerce ddos saldırısı yemektedir. Tüm saldırılar sunucu firması tarafından kayıt altına alınmaktadır. Bu makalemizde bazı şeylerin hakkında ne düşündüğümüzün haksız yere kimseden zorla birşey talep etmediğimiz konusunda kayıtlara geçmesi için  hazırlanmıştır.

Biz bu platform içinde olan gerek site sahipleri gerekse panelci arkadaşlara saygı duyuyoruz. Çünkü emek veren herkes saygı görmeyi hakeder.

BLOG UZMANI
zorlupanel
Emeğe saygımız sonsuzdur...

Leave a Reply