Charmingv2 Sesli Sohbet Paneli

Charmingv2 Sesli Sohbet Paneli

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır sizleri beklettiğimizin farkındayız. Yıllar önce galaxy sesli sohbet panellerini çıkartarak siz değerli kullanıcılara sesli sohbeti sevdirmiştik. Arkasından sonix sesli sohbet panel serileriyle yolumuza devam ettik. Charming sesli sohbet panelimizin V1 yani ilk sürümünü 2 yıl önce kullanımınıza sunmuştuk. 2 yıl aradan sonra sessizliğimizi bozarak, Charming V2 sesli sohbet paneli ile karşınızdayız.

Charmingv2 panel 2020 şubart ayı itibariyle sizlerledir. Özelliklerine geçmeden önce panelimizin isminin anlamını açıklayalım. Charming kelimesinin türkçe karşılığı BÜYÜLEYİCİ dir. Panelimizin isminide açıkladıktan sonra özelliklerine geçebiliriz.

Charming V2 Sesli sohbet paneli Anasayfa özellikleri

1 – Anasayfamızda genelde mavi ve gri tonlar kullanılmış olup araya pembe renk tonları kullanılmıştır. Üst kısım sade bir logo alanı ve menüden oluşmaktadır.Hemen altında misafir, üye ve yetkili girişleri mevcuttur. Onun altında da yetkili listesi sağdan sola kayarak geçmektedir.

 

2 – Anasayfamızın orta kısmı 4 bölümden oluşmaktadır.Sol üstte siteye giriş yapan son kişiler görünmekte, sağ üstte siteye sms atan kişilerin kayar bir şekilde geçmektedir. Hemen alttaki 2 sırada ise solda siteye üye olan kişilerin profil resimleri ve sitenin facebook sayfa takip etmeleri için facebook sayfa eklentisi kullanılmıştır. Facebook sayfa takip linkini panelinizdek ekleyebiliyorsunuz.

3 – Orta kısmın altında 2 bölüm oluşmaktadır. Birincisi eğlenceli bir özellik olan videolar bölümüdür. Videolar bölümünde ister sitenize ait ister beğendiğiniz 6 adet videoyu ekleyerek anasayfanızda paylaşabiliyorsunuz. Video ekleme işlemi oldukça basit olup panelinizden video embed linkini ekleyebilirsiniz. Hemen alt kısımda ise 4 adet sohbet odalarını görebilmektesiniz.

 

 

 

4 – Anasayfamızın en alt kısmında ise siteniz hakkında yazdığınız makaleler yer alıyor. 8 adet makaleye ait resim ve makale özetini görebilirsiniz. En alt kısım ise footer bölümüdür.

 

 

 

 

Böylelikle charming v2 panelimizin anasayfasını tanıtmış olduk

Charming V2 Sesli sohbet paneli Login bölümü

Charming v2 panelimizin login kısmı anasayfamıza uygun bir görsellik içermektedir. Siteye üye olan kişilerin profil resimleri üst  tarafta yer almaktadır. Üye, misafir ve yetkili girişi yapılmaktadır. Alt kısımda site yöneticileri kayar şekilde geçmektedir.

 

 

 

 

Charming V2 Sesli sohbet paneli SOHBET bölümü
1 – Sohbet bölümün üst kısmı 5 renk ten oluşmaktadır. Siyah, kırmızı, mavi, yeşil, eflatun olmak üzere site kullanıcıları göz zevkine göre tema seç kısmından değişebilirler.

2- Sitenin arka plan rengi, sohbet oda kenarlarındaki çizgiler, oda buttonların arka renk, sohbet kısmının çerçeve renkleri, sağ taraftaki sms lerin olduğu komple arka renk ve çizgilerin rengini sistem panelinde sohbet ayarlarından tek tıklamayla kolayca değişebilir, göz zevkinize uyggun görünümler elde edeblirsiniz.

 

 

 

3 – Sohbet oda buttonların arka kısmına güzel görseller ekleyebileceğiniz eklenti ekledik. Oda buttonlarını tek,tek renklendirmek uğraştırıcı gelebilir. Bu eklenen özellikle oda buttonlarının arkasına özel resimlerinizi bütün halinde ekleyebiliir panelinizi özel zevkinize göre değişebilirsiniz.Biz hazırlamış olduğumuz bir kaç örneği aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz.

4 – Sohbet bölümün sağ tarafında üye resimlerinin altında özel buttonlar ile istediğiniz kişinin profilini beğenebilir. istediğiniz kişiye sisteme yüklü olan hediyelerden gönderebilirsiniz.

5 – Sms bölümünü yukarı kayar şekilde ekledik.

Charming V2 sesli sohbet paneli artık yayındadır. tüm kullanıcılarına hayırlı olsun.

BLOG UZMANI
zorlupanel
Emeğe saygımız sonsuzdur...

3 thoughts on “Charmingv2 Sesli Sohbet Paneli

  1. h_hüseyin - 21 Şubat 2020 at 15:52

    süper panel olmus 2 panelımde atıldı tşkler zorlupanel

    Reply

Leave a Reply