Şahıslar Üzerine Yazılan Bloglara Yasaklılık

Şahıslar Üzerine Yazılan Bloglara Yasaklılık

Merhaba ZorluPanel müşterileri, bu makalemizde sizlere bir duyuru bildirimi yapmak ihtiyacını duyduğumuzu dile getirmek istiyoruz. Daha önceki müşterilerimize adlı makalamizde duyurmuştuk ama birkez daha açıklayıcı bir paylaşımı daha yapmak istedik.

Sanal ortamda bir çok kişinin sitesi vardır. Herkes kendi sitesinin formatında makaleler,içerikler girerek sitelerinin arama motorlarında çıkmaları yükselmesi konusunda çalışmalar yaparak emek harcamaktalar. Emek harcayan herkese elbette saygımız sonsuzdur fakat karşımıza çıkan bazı sıkıntılara dayanarak biz genel alanlarda zaten yasak olan bir konuya yasaklılık getirdik.Peki bu yasaklılık nedir? sorusunu hemen açıklayalım;
a- Kişiler kendi sitelerinde elbette diledikleri gibi içerikler yazabilir, fakat bu içerikler başka kişilerin şahsına (küfur,hakaret,rencide edici,kişiye ait özel bilgiler) gibi içerikler kullanılmamasına karşı yasak getirdik.
b- Bu tür içerikleri tespit ettiğimiz zaman sorgusuz sualsiz o içeriği kaldırıyoruz.
c- Şahsi olarak bu tür içerikli yazıları kaldırdığımızda bizlere o kişide sitesinde bize yazmış git onuda kaldır gibi cümleleri lütfen bize söylemeyiniz, çünkü biz sadece kendi sitemizde barındırdığımız sitelerden yani kendi müşterilerimizden mesuluz.

Bu makalemiz sadece bilgilendirme amaçlıdır, kimse şahsi olarak algılamasın. Şunu unutmayalım siteleriniz sizlerin sanal ortama yansımış karakterleriniz ve markanızdır.

Anlayışınız için teşekür ediyoruz…

BLOG UZMANI
zorlupanel
Emeğe saygımız sonsuzdur...

One thought on “Şahıslar Üzerine Yazılan Bloglara Yasaklılık

  1. sesli sohbet - 26 Eylül 2018 at 14:00

    çok açıklayıcı yazı olmuş tesekurler gerçekten öyle olmalı blog atılır ama her ne olursa olsun kişisel hakaret içerikler olmamalı bu tür şeylere dikkat edilip uyarı yazısı yazdığınız için teşekürler.

    Reply

Leave a Reply