Canlı Online Destek Bölümümüz Açılmıştır

Canlı Online Destek Bölümümüz Açılmıştır

Merhabalar, Sizlere desteğimiz görmüş olduğunuz gibi devam etmektedir. Bu makalemizde sizlere canlı online destek bölümümüzden ve bunu nasıl kullanacağınızdan bahsedeceğiz. Canlı online destek bölümünü bir çok sitede görmüşsünüzdür. Genellikle kurumsal ve ticaret sitelerinin hemen hemen 100 de 100 ünde kullanılan bir sistemdir.

Canlı online destek sistemini neden kullanmak isterim? sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyiz, hemen açıklayalım; Günümüzde iletişim olarak cep telefonumuzda skype, messenger, facebook ve instagram gibi iletişim araçlarını kullanan çok sayıda kişi var. Bazı kesim kullanmıyor yada sosyal medya bilgilerini veya cep telefon numarasını paylaşmak istemiyor. İşte bu durumlarda yardıma Canlı online destek bölümü yetişiyor. Yani bizimle iletişime geçip bilgi alışverişinde bulunmak ve sosyal medya bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız bize canlı online destek bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Canlı online destek sistemini açıkladıktan sonra nasıl kullanacağımızı anlatalım;

  1. Sitemizin anasayfasına giriş yaparak sayfayı en alta kaydırın.
  2. Sitemizin sağ alt köşesinde resimde gördüğünüz yere tıklayın.
  3. Tıkladıktan sonra resimdeki gibi alan açılacak,

4.Açılan alana istediğinizi isim soyisim (rumuzda olabilir) girip, hemen altına mail adresinizi ve onun altınada konuyu yazarak “görüşmeyi başlat” buttonuna tıklaynız. Operatörlerimiz anında bağlanarak canlı olarak sizlere destek olacaktır.

Görmüş olduğunuz gibi zorlupanel olarak sizlerin işini kolaylaştırmak ve bizlerle daha rahat ve hızlı iletişim sağlayabilmeniz için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Canlı online destek bölümümüzü teknik destek ve yardıma ihtiyacınız olduğu durumlarda kullanabilirsiniz.

ZorluPanel

BLOG UZMANI
zorlupanel
Emeğe saygımız sonsuzdur...

Leave a Reply