Sesli Sohbet Panelcilerinin Dikkatine

Sesli Sohbet Panelcilerinin Dikkatine

Merhaba arkadaşlar; Zorlu Panel olarak kendi adıma birkaç açıklama yapmayı gereği duydum. Biliyoruz ki çok sayıda arkadaşlarımız bu sektörde, muhakkak ki herkes işini severek ve emek vererek yapıyor. Herkesin büyük yada küçük emeğine saygı duyuyorum. Siteyi kurmak için dosyaları hosta yükleyip kurmak bile emektir. Ben bu yazımda sesli sohbet panelcilerine şu konuda seslenmek istiyorum eminim ki bu söyleyeceklerimi düşünen bir çok arkadaşımızda vardır.
Sesli sohbet panelcileri yani bizler oda satışı yapıyoruz ve bu odaların panelcilere standart bir geliş fiyatı var karşılaştığım bazı manzaralarda geliş fiyatının altında veriliyor, geliş fiyatına verdiğinizi anlayabiliyorum kazanmak istemiyor olabilirsiniz ama zararına nasıl verilebiliyor? işte bunu anlamıyorum maksadınız üzüm yemek değilde bağcıyı mı dövmek. 15 tl gibi standart fiyatta verilen odaları 10 tl ye vermek kimseye kazanç sağlamaz. Bu konuda odaları ucuza veren panelcileri tercih eden site sahiplerine saygı duyuyorum ama lütfen dikkatli olun. Malesef aynı durum SYSTEMAGENT satışları içinde geçerlidir.
Panelci arkadaşlar sizlerde emek veriyorsunuz emeğiniz ne yazık ki harcanmaktadır. işimizi yapalım ama hem mağdur olmayalım hemde kimseyi mağdur etmeyelim.
Herkese teşekür ediyorum…

BLOG UZMANI
zorlupanel
Emeğe saygımız sonsuzdur...

One thought on “Sesli Sohbet Panelcilerinin Dikkatine

  1. seslipas - 21 Ocak 2019 at 19:01

    çok uygun ve açıklyıcı bir yazı olmuş tebrikler

    Reply

Leave a Reply